Tiráž

Informácie o spoločnosti

Raiffeisen Property Estate s.r.o.

ICO: 52559874
UID: SK2020305474
DIČ: 2121102511
Riadenie spoločnosti: Martina LEDERER, Dieter HOFFMANN

Raiffeisen Property Estate s.r.o. je spoločnosťou skupiny Raiffeisen Property Holding International Gruppe:

Raiffeisen Property Holding International GmbH

Lehargasse 11
A-1060 Viedeň
+43 1 7131313-0
palais.esterhazy@rphinternational.com
www.rphinternational.com

Riadenie spoločnosti

Karl-Maria Pfeffer, Martina Lederer

UID

ATU 39316003

Registračné číslo firmy

FN 137013s

Súd obchodného registra

Obchodný súd Viedeň

Členstvo v komore

Hospodárska komora v Rakúsku

Predmet činnosti:

Nákup a predaj vlastných pozemkov, budov a bytov; prenájom a lízing vlastných alebo prenajatých pozemkov, budov a bytov; nákup a predaj vlastných pozemkov, budov a bytov; správa a riadenie spoločností a podnikov

Autorské práva

Ustanovenia o autorských právach chránia obsah tejto webovej stránky. Uvádzanie obsahu a obrázkov z tejto webovej stránky na iných webových stránkach je povolené len s výslovným súhlasom spoločnosti Raiffeisen Property Holding International GmbH.

Zrieknutie sa zodpovednosti

Pri tvorbe obsahu našich stránok sme venovali maximálnu pozornosť. Napriek tomu nemôžeme prevziať žiadnu zodpovednosť za správnosť, úplnosť a aktuálnosť obsahu. Ako poskytovateľ služieb sme zodpovední za vlastný obsah týchto stránok v súlade so všeobecnými zákonmi.

Naša ponuka obsahuje externé odkazy na webové stránky tretích strán, preto nemáme žiadny vplyv na ich obsah. Z tohto dôvodu nemôžeme prevziať žiadnu zodpovednosť za tieto externé obsahy. Prepojené stránky boli v čase prepojenia skontrolované z hľadiska možného porušenia právnych predpisov a v čase prepojenia nebol rozpoznaný žiadny nezákonný obsah. V prípade, že sa zistí porušenie právnych predpisov, odkazy, ktoré porušujú zákon, budú okamžite odstránené.

Prevádzkovatelia týchto stránok sa vždy snažia rešpektovať autorské práva iných osôb alebo používať vlastné diela alebo diela vo verejnom vlastníctve.

Dizajn

JAMJAM - Agentúra pre marketing nehnuteľností
JAMJAM - Prehliadač bytov a vyhľadávač apartmánov

Obrázky

Vizualizácie: © willbe studio s.r.o.

Kresba 13. storočia: Shutterstock/MCWorldEnt; Dóm svätého Martina: Depositphoto/phb.cz; Joseph Haydn: Istock/THEPALMER; Kapitulská; Depositphoto/geothea; Twinliner: Adobe Stock/Digitalpress; Staré Mesto: Shutterstock/Boris Stroujko; Pohľad na Bratislavu: Depositphoto/Ttstudio; Vlak: Shutterstock/Kitoumi; Divadlo: Istock/Panama7; Nakupovanie: Adobe Stock/ivanko80; Národné divadlo: Depositphoto/rorem; Modrá Hviezda: © Modrá Hviezda; Zámok: Depositphoto/bigguns; Ľudia vo vinohradoch: Shutterstock/Jacob Lund; Bežec: Adobe Stock/Dusan Kostic; Joga: Adobe Stock/Olha Afanasieva

Datenschutz